این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی ایران ثبت شده و طبق مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند

چطور درمان قطعی زود انزالی را پیدا کردم

ارسال شده در درمان زودانزالی

اگر برای درمان زودانزالی (انزال زودرس) عجله دارید و دنبال درمان یک شبه هستید همین الان این صفحه را ببندید. روشی که ما ارائه می کنیم حداقل یک ماه زمان نیاز دارد تا نتایج آن را به طور محسوس مشاهده کنید و حدود سه ماه زمان نیاز هست تا به وضعیت ایده آل برسید و مشکلتان به طور کامل برطرف شود


متاسفانه یک اشکالی که در جامعه هست این است که ما ایرانی ها عجول و تنبل هستیم و از این همین نقطه ضعف خیلی ها استفاده می کنند و مثلا” شاهد هستیم که تبلیغ می شود : جادوی کاهش وزن در یک هفته ! و خیلی هم فروش می کند اینقدر تنبل و عجولیم که منتظر معجزه ایم و به خودمان حاضر نیستیم تکانی بدهیم.
چند وقت پیش دوستم می گفت اگر تبلیغ شود که قرصی به بازار آمده که با خوردنش شما در کنکور قبول می شود کلی فروش می کند !!

در این برنامه تلوزیونی که از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است تکنیکی برای حل مشکل زودانزالی ارائه می کند که بسیار مزخرف و احمقانه است و حتی این مشکل را تشدید می کند.

لینک ویدیو در آپارات

دانلود ویدیو

به طور خلاصه این کارشناس !! توصیه می کند کسانی که زودانزالی (انزال زودرس) دارند در هر مرتبه رابطه جنسی دوبار انزال داشته باشند یک بار چند ساعت قبل از رابطه جنسی اصلی کاری کنید تا خیلی زود آبتان بیاید … چند ساعت بعد رابطه جنسی اصلی را انجام دهید که این رابطه طولانی تر خواهد بود!!
این تکنیک اشکالات زیادی دارد اول:
همینکه شما سعی می کنید در رابطه اولی زود آبتان بیاید در دراز مدت این مشکل را تشدید می کند چون اصولا” این مشکل زمانی آغاز می شود که ما خودمان سعی می کنیم خیلی زود آبمان بیاید.
دوم :
معمولا” اگر شما در یک روز آبتان بیاید برای رابطه جنسی در همان روز چندان رغبتی نخواهید داشت. یا اگر هم رابطه داشته باشید برایتان زیاد جذاب و لذت بخش و پرهیجان نخواهد بود.
توصیه می شود حتی اگر خیلی جوان و تازه کار و پر انرژی هستید باز هم بیشتر از روزی یک بار رابطه جنسی نکنید . چون افراط در رابطه جنسی باعث می شود زود عطش شما فروکش کند.
اصولا” دو چیز میل جنسی را به شدت کاهش می دهد اولی افراط دومی تفریط
یعنی اگر کسی مدت زیادی این میل را در خودش سرکوب کند و فعالیت جنسی نداشته باشد به تدریج این میل در او می میرد

و برعکس هم اگر کسی در این کار زیاده روی کند باز هم به شدت میل جنسی او کاهش پیدا می کند.

جالب است بدانید میانگین جهانی رابطه جنسی، هر سه روز یک بار است.
سوم اینکه روشی که این آقا توصیه میکندخودم تجربه کرده ام وباز هم جواب نگرفته ام. رکوردی که در این زمینه داشته ام 7 بار انزال در یک رابطه جنسی بوده که باز هم میانگین مدت زمان دخول برای هر انزال کمتر از یک دقیقه بود. نکته تلخ قضیه این است که برای مرتبه آخر او خیلی داشت لذت می برد و حین دخول از من خواست آبم دیرتر بیاید ! ولی باز هم نتوانستم و در اوج شرمندگی فقط یکی دو ثانیه دیرتر بیرون کشیدم و همین موضوع باعث شد بترسد که حامله شده است و کل اون رکورد شکنی با سرافکندگی و ترس و استرس اینکه او حامله شده است به پایان رسید !
من همه روش های درمان زودانزالی (انزال زودرس) که قبلا” امتحان کرده ام را برای شما توضیح می دهم تا نوبت برسد به روشی که واقعا” برای من جواب داد.

کاندوم های تاخیری :

اصلا” با کاندوم میانه خوبی ندارم چون می دانستم لذت را خیلی کم می کند ولی برای درمان زود انزالی ابتدا به کاندوم های تاخیری متوسل شدم ولی نتیجه اصلا” رضایت بخش نبود این جور کاندوم ها فقط اندکی بر طولانی کردن مدت زمان رابطه تاثیر می گذاشتند و به نظر می رسید آن هم به خاطر این است که کاندوم لذت را کم می کند

تجربه حل مشکل زودانزالی با کاندوم تاخیری !!!!

البته نمی شود لذت را با اعداد و ارقام بیان کرد ولی تقریبا” :

رابطه جنسی بدون کاندوم: لذت 100 مدت زمان دخول 30 ثانیه

رابطه جنسی با کاندوم : لذت 50 مدت دخول 1 دقیقه

البته به این هم توجه داشته باشید که در رابطه جنسی با کاندوم نه تنها لذت خودتان کم می شود بلکه لذتی که به شریک جنسیتان می دهید هم کم می شود

اسپری های تاخیری :

اسپری های تاخیری و کم کردن لذت برای حل مشکل زودانزالی

در این روش بر عکس روش قبل لذتی که به شریک جنسیتان می دهید کم نمی شود ولی اشکال بزرگ آن این است که خودتان هیچ لذتی نمی برید !!

این اسپری ها آلت را بی حس می کند و حتی یک بار خودم آنقدر اسپری زیاد زده بودم که بعد از نیم ساعت دخول هم به انزال نرسیدم .

معمولا” کسانی که از اسپری تاخیری استفاده می کنند مخفیانه این کار را انجامی دهند تا به شریک جنسیشان پز بدهند که به قول خودشان کمر سفتی دارند !!! و حین عمل جنسی هم فقط نقش بازی می کنند که دارند خیلی لذت می برند. فریبکاری در رابطه جنسی کار نادرستی است ولی بگذارید خاطره خودم را بگویم :

خیلی دوست داشتم پیش شریک جنسیم سربلند باشم ولی وقتی دید بعد از نیم ساعت دخول خسته شده ام و از انزال هم خبری نیست فهمید که از اسپری بی حسی استفاده کرده ام. البته حین عمل دخول هم چند بار سوتی دادم و با اینکه آلتم بیرون افتاده بود باز هم خودم را بالا و پائین می کردم.

واقعیت اینجاست که اسپری بی حسی بعضی وقت ها آنقدر قوی عمل می کند که آلت هیچ حسی ندارد !!

روش بعدی : استفاده از قرص های تاخیری

 

روش بعدی که برای درمان زودانزالی به آن متوسل شدم استفاده از قرص های تاخیری بود که با ویاگرا شروع کردم دوستم می گفت ویاگرا مشکلت را ممکن است حل کند.

ویاگرا -سیلدنافیل

این قرص ها اصلا” و ابدا” مدت زمان رابطه را افزایش نمی داد فقط شدت نعوظ یا همان راست شوندگی آلت را افزایش می داد ولی اشکالش این بود که فشار خون را بالا می برد طوری که گرمم می شد و نفس نفس می زدم و حتی طپش قلب پیدا می کردم. البته شاید شما این مشکلات را با اینها نداشته باشید چون ژنتیک هر آدمی متفاوت است ولی به هر حال این قرص ها بیشتر برای پیرمردها مناسب است که مشکل نعوظ (راست شوندگی) را حل کند یا میل جنسی را در آنها بیدار کند. ماده موثره ویاگرا ، سیلدنافیل می باشد که فقط برای حل مشکل نعوظ استفاده می شود. ویاگرا را می توانید از داروخانه ها بدون نسخه با نام ارکتو بخرید

 

ارکتو

 

یک جور قرص هایی با نام های جگوار و ویگادول را از ناصر خسرو خریدم اینها هم مشکلات من رو حل نکرد ولی به طور عجیبی میل جنسی را افزایش می داد و اعمال جنسی را خیلی رمانتیک و رویایی می کرد ولی بعدها فهمیدم در این قرص ها از مشتقات مواد مخدر استفاده می شود

ویگادول برای رفع زودانزالی (انزال زودرس)

قرص بعدی : ترامادول

ترامادول برای رفع انزال زودرس !!

استفاده از این قرص برایم ماجراجویی بود چون می دانستم این قرص نوعی ماده مخدر است.

باز هم این قرص را از ناصر خسرو تهیه کردم قیمتش خیلی ارزانتر از ویاگرا بود. قیمت ویاگرا ورقی 25 هزار تومان آب می خورد که 3 قرص داخل آن بود ولی ترامادول ورقی 3 هزار تومان بود.که ده قرص داخل آن بود.

توصیه به استفاده از ترامادول را از خیلی ها شنیده بودم.

این قرص را باید حدود یک ساعت قبل از شروع رابطه بخورید و تا اندازه ای(نه در حد مناسب) زمان رابطه(دخول) را افزایش می دهد از طرفی میل جنسی را هم افزایش می دهد و حتی یک مزیت دیگر هم دارد که حالت بسیار رویایی به رابطه جنسی می دهد ولی اشکالات و معایب زیادی برایم داشت :

اول اینکه این قرص و همه مخدرها یک اشکال بزرگ دارند و آن اینکه این قرص ها رابطه انسان با واقعیت را کمرنگ می کنند. اصلا” رابطه جنسی همراه با کمی احساس نعشگی شبیه احساس خواب آلودگی در مجموع زیاد هم لذت بخش نبود من دوست داشتم موقع رابطه جنسی کاملا” هوشیار باشم ، لذت را با تمام وجود لمس کنم و خود واقعی ام را عرضه کنم.

دوم اینکه بعد از استفاده از این قرص تا چند روز حالت خواب آلودگی و بیحالی داشتم و با اینکه مدت زمان خواب شبانه ام به ده ساعت افزایش پیدا کرده بود (یک خواب لذت بخش و آرام) ولی بعد از بیدار شدن اصلا” احساس سرحال بودن نداشتم

در مجموع حس خوبی نداشتم

به خودم می گفت : بدبخت بیچاره به خاطر یک دقیقه دخول بیشتر تریاکی شدی رفت !!

اشکال بزرگتر این قرص ها علاوه بر اینکه اعتیاد آور است این است که بعد از مدتی باید مقدار مصرف را افزایش دهید تا روی شما تاثیر داشته باشد و اگر باز هم ادامه دهید خطر روی آوردن به تریاک و هروئین وهر جورد مخدر دیگری به شدت شما را تهدید می کند.

به خاطر همین عطایش را به لقایش بخشیدم

و اما روشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم رابطه جنسی می تواند چقدر لذت بخش باشد. شروع کردم به تحقیق در اینترنت البته نه از منابع فارسی بلکه جدید ترین مقالات علمی دنیا در این زمینه را زیر و رو کردم .

تا اینکه این کتاب را پیدا کردم

کتاب ارگاسم چندگانه در مردان

آیا ارگاسم چند مرحله ای را تجربه کرده اید ؟ آیا ارگاسم بدون انزال را تجربه کرده اید ؟

متاسفانه اکثر قریب به اتفاق ایرانی ها عبارت های ارگاسم چند گانه و ارگاسم بدون انزال را نه تنها بلد نیستند و تجربه نکرده اند بلکه حتی اسمش را هم نشنیده اند !!

درمان قطعی و تضمینی زودانزالی

عنوان کتاب: مرد چندارگاسمی
نویسندگان: مانتاک چیا و داگلاس آبرامز

متن کامل کتاب ارگاسم چند گانه در مردان را می توانید رایگان از این لینک دانلود کنید اما برای

دانلود متن کامل ترجمه فارسی این کتاب

+

فایل تجربه های شخصی خودم

به همراه چند فایل آموزشی مفید در این زمینه

آن را به قیمت 8700 تومان می توانید دانلود کنید

 

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نشان داده می شود

و به ایمیل شما ارسال می شود.

محتوایی که پس از پرداخت آنلاین لینک دانلودش به شما نمایش داده می شود شامل :

فایل اول: ترجمه فارسی کتاب ارگاسم چند گانه در مردان 149 صفحه

فایل دوم: تجربه های شخصی خودم در درمان زودانزالی

فایل سوم یک کتاب بسیار مفید 154 صفحه ای درباره آموزش های جنسی به زبان فارسی (مصور) توضیحات کتاب اینجا

فایل چهارم : کتاب آموزش ماساژ جنسی به زبان فارسی

ما به شما تضمین می دهیم می توانید کنترل کامل اعمال جنسی خود را به دست بگیرید و تا زمانی که دوست داشتید انزال خود را به تاخیر بیاندازید در ضمن شما عمل بسیار لذت بخش ارگاسم بدون انزال و ارگاسم چند گانه را هم یاد خواهید گرفت

همچنین این کتاب به شما خواهد آموخت :

downloadچطور ارگاسم را از انزال جدا کنید

downloadچطور مانند زنان ارگاسم چند گانه و پی در پی داشته باشید

downloadرازهای تمایلات جنسی جنس مذکر را بدانید

downloadانرژی جنسی خودتان را بشناسید و آن را درست هدایت کنید

 

پشتیبانی سایت :

 info@avadanesh.ir

شماره تماس ها

قیمت 8700 تومان

برای پرداخت آنلاین و دانلود فوری روی تصویر خرید کلیک کنید:

در صورتی که رمز دوم ندارید یا مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ را به شماره کارت زیر واریز و از طریق ایمیل فایل را دریافت کنید (امکان ارسال به تلگرام شما هم وجود دارد)

6037997215363277
بانک ملی محمد علی رودسرابی

 در صورتی که تمایل دارید مطالب کتاب را به صورت کاغذی (پرینت شده) دریافت کنید می توانید مبلغ 35 هزار تومان را به حساب فوق کارت به کارت کرده و برای ارائه آدرس پستی با شماره موبایل فوق تماس بگیرید تا با پست پیشتاز برای شما ارسال شود.

مطالب مشابه :