جواب طبیعت به سوال :آیا واقعا انزال انرژی مرد را می گیرد ؟

یک نگاه به تولید ساده اما حسابگرانه اسپرم به ما کمک می کند تا توضیح دهیم که تا چه اندازه انزال برای بدن پرهزینه است. هر انزال به طور متوسط شامل پنجاه تا 250 میلیون اسپرم می شود ( برمبنای این نظریه، اگر هر اسپرم یک تخمک را بارور کند، یکی از پنج انزال می تواند به جمعیت ایالات متحده آمریکا اضافه کند)؛ هر سلول از آن سلول ها قدرت خلق نیمی از یک انسان تازه را دارند. هرکارخانه ای که پنجاه تا 250 میلیون محصول را تولید می کند نیاز به ماده خام دارد و در مورد اسپرم ها، ماده خام شمایید.

این اسپرم ها را نمی توان ارزش گذاری کرد گرچه روزانه میزان زیادی از آنها در بدن شما تولید می شوند. بنابر تفکر تایوییست ها، اگر بدن شما نیازی به تولید دوباره اسپرم ندارد- به دلیل آنکه هر اسپرم به تنهایی منبع عظیمی از انرژی است- پس می تواند از انرژی آن برای قوی کردن جسم و ذهنتان استفاده کند.

در تمرین های تایو این انرژی برای بهبود بخشیدن به سلامتی و نیروی خلاقیت استفاده می شود.

با هرمرتبه انزال، بدنتان فکر می‌کند زندگی جدیدی در حال تولد است. طبق تفکر تایو، تمام اعضا و غدد بدن شما بهترین انرژی خود را صرف می کنند که «انرژی ارگاسمیک» خوانده می شود.

در گونه های زیستی دیگر، زمانیکه این انرژی صرف می شود یا دانه ای رها می شود، بدن حیوان روبه نابودی می رود. به عنوان مثال؛ ماهی سالمون پس از تخم ریزی می میرد. هرکسی که باغبانی می کند می داند که گیاهان پس از گرده افشانی از بین می روند یا پژمرده می شوند اما گیاهانی که از گرده افشانی شان جلوگیری می شود عمر طولانی تری در مقایسه با بقیه دارند. گرچه، خوشبختانه، ما پس از انزال نمی میریم ولی تایوییست ها می دانند که انسان بخشی از طبیعت است و باید قوانین طبیعت را بداند.

مطابق با رفتار جنسی جنس مذکر مردان به طور میانگین پنج هزار بار در زندگی خود انزال دارند که این برای برخی از مردان بسیار بسیار بیشتر است. مردان در طول یک دوره زندگی جنسی ( زمان هایی را که در حمام می گذرد هم حساب کنید) یک تریلیون اسپرم با انزال خود بیرون می ریزند . فرض کنید این حجم از خروج اسپرم با یک شریک جنسی اتفاق بیفتد، شانس اینکه شاخص های ژنی مرد منتقل شود بیشتر است. هرچند بیشتر مواقع که تنها برای لذت، عشقبازی می کنیم نه تداوم نسل، نیازی به بیرون ریختن اسپرم و خسته کردن خودمان نداریم؛ بنابراین اگر برای ادامه نسل عشقبازی می کنید نیازی به تمرین کونگ فوی جنسی ندارید ولی اگر قصد دارید یک زندگی جنسی سالم و چندارگاسمی داشته باشید این کتاب را بخوانید :

برای دانلود ترجمه فارسی این کتاب می توانید اینجا کلیک کنید