تمرین دادن اعضای جنسی به اندازه تمرین دادن سایر بخش های بدن شما مهم است

شناسایی بدن و آگاهی از درجه انگیختگی تان در رسیدن به وضعیت چند ارگاسمی ضروری است. در فصل « شریک خود رابشناس»  از کتاب ارگاسم چند گانه در مورد اینکه چگونه نیازهای شریکتان را برآورده کنید بحث خواهیم کرد اما پیش از آن بهتر است بدایند چطور خود را راضی کنید.

شناخت عناصر اصلی در مورد ساختار جنسی بسیار ضروری است

انرژی انگیزش انزال و ارگاسم بسیار مهم است

ما در کتاب ارگاسم چند گانه یک سری پیشنهاد به شما می دهیم تا پتانسیل کامل خود برای لذت بردن را بشناسید.

و اما در مورد بدن شما :

بسیاری از مردان وقتی در مورد تمایل جنسی شان فکر می کنند در اصل به آلت تناسلی شان فکر می کنند.

این درست است که آلت،  مشخص ترین بخش از ساختار جنسی ماست، ولی عجیب اینجاست که هنوز ناداشته ها و اسرار زیادی در مورد این عضو ظاهرا ساده وجود دارد.

 

برای شروع این را بگوییم که هیچ استخوان یا عضوی در کار نیست  و شما مثل عضله های بازو نمی توانید آن را بزرگتر کنید هرچند حدود چهار سانت از آلت تناسلی شما داخل بدن شما قرار دارد ( واقع در عضله PC) و همانطور که در کتاب ارگاسم چند گانه توضیح می دهیم، امکان قوی کردن این عضله برای نعوظ قوی تر و ارگاسم قوی تر و کنترل انزال بهتر وجود دارد. از زمانیکه بسیاری از مردان درگیر اندازه آلت خود شدند و حتی برخی نیز عمل بزرگ کردن آن را انجام می دهند بهتر است کمی در این مورد بحث کنیم.

در سرتاسر تاریخ بشر بسیاری از مردان تلاش کردند تا به اصطلاح مردانگی شان را بهتر کنند و حتی تایوییست ها هم روش خودشان را دارند که ما در بخش هشتم کتاب ارگاسم چند گانه به آن می پردازیم. اگر تمرین کونگ فوی جنسی را انجام بدهید تایید می کنید که به اندازه کافی برای زنان مرد هستید اما اگر هنوز هم درگیر اندازه آلت خود هستید قبل از اینکه سراغ جراح پلاستیک بروید فصل هشتم کتاب ارگاسم چند گانه (در مورد  اندازه آلت) را بخوانید

ماهیچه هایPC بخشی از ماهیچه های لگنی مهم است که از ناحیه استخوان آلت شما امتداد دارد تا نقطه استخوان دنبالچه در پشت(کمر). این ماهیچه ها پایه سلامت جنسی شما را تشکیل می دهند و در چگونگی ارگاسم شما بسیار مهم هستند. در کتاب ارگاسم چند گانه به تمرین هایی می پردازیم که ماهیچه ها را قوی می کنند. اگر برای مدت طولانی مجبور بودید در رختخواب بمانید یا لباس مخصوصی به تن کنید پس می دانید که این امر تا چه حد عضله های شما را ضعیف می کند و همین مسیله در مورد ماهیچه های جنسی شما هم صادق است. آلت جنسی شما به دلیل عدم استفاده مرتب جمع می شود و به بدن شما می چسبد که شاهد این مورد پیرمردها یا کسانی هستند که انضباط جنسی ندارند. تایوییست ها دریافتند که اهمیت تمرین دادن اعضای جنسی

به همان اندازه تمرین دادن سایر بخش های بدن شماست. برای اینکه از نظر جنسی قدرتمند شوید باید اعضایی که با امور جنسی در ارتباط هستند را به شکل درستی تمرین دهید.

تایوییست مکتبی در شرق دور است که برای تقویت قوای جنسی

اعمالی را انجام می دهند که از آن با عبارت : کونگ فوی جنسی یاد می کنند.

در کتاب ارگاسم چند گانه این سبک به طور کامل شرح داده می شود و نشان داده می شود که این سبک با نتایج تحقیقات جدید علمی منطبق است.

برای دانلود ترجمه فارسی این کتاب می توانید اینجا کلیک کنید