اعلام راه حل محتوای یادگیری برای کارآموزی بازاریاب دیجیتال

ما در حال پیگیری و راه اندازی استاندارد جدید کارآموزی ‘بازاریاب دیجیتال’ بوده ایم و بسیار جالب است که سیستم کارآموزی انگلستان را در حال حمایت از یک مسیر شغلی با فرصت های خارق العاده برای افراد ، و در عین حال کارفرمایان را با تمرین کنندگان مسلح با مهارت های مهم برای کمک به رانندگی در نظر بگیرید. رقابت و رشد. آفرین!

دیجیتال

اخیراً توسط تعدادی از ارائه دهندگان آموزش به ما نزدیک شده اند که ، “می خواهند به کارآموزان ما گواهی صنعت موسسه بازاریابی دیجیتال را ارائه دهند و چگونه با استاندارد جدید کارآموزی” بازاریاب دیجیتال “مطابقت دارد؟”

این امر ما را به این نتیجه می رساند که چگونه می توانیم به بهترین نحو از کارآموزی حمایت کنیم و بهترین راه حل مناسب و مناسب برای ارائه دهندگان آموزش ، کارآموزان و کارفرمایان را ارائه دهیم.

راه حل

“اجرای یک برنامه کارآموزی به ایجاد نیروی کار اختصاصی وفادار کمک می کند. انرژی ما از کارآموزانی که وارد کار می شوند ، مشتاق یادگیری و صعود از نردبان هستند ، عفونی است. “- ایلین آردن ، رئیس ارشد منابع انسانی ، رویال بانک اسکاتلند

مقدماتی

از سال ۲۰۰۹ ، مؤسسه بازاریابی دیجیتالی ، مجموعه ای متداول از استانداردهای صدور گواهینامه حرفه ای و منطبق با صنعت را در بازاریابی دیجیتال برای زبان آموزان ، ارائه دهندگان آموزش و صنعت تدوین و حفظ کرده است.

ما در بیش از ۱۰۰،۰۰۰ کشور به بیش از ۱۸۰۰۰ نفر به یک استاندارد صلاحیت داده ایم. ما شرکای داریم – ارائه دهندگان آموزش ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل – که برنامه های صدور گواهینامه حرفه ای ما را در بیش از ۹۰ کشور جهان ارائه می دهند. این باعث می شود واقعاً جهانی شویم و توسط متخصصان و صنعت به عنوان برنامه غالب شناخته شود.

ردپای شریک ما

برخی از شرکای جهانی ما:

تمرکز ما بر صنعت و اشتغالزایی

شورای مشاوره صنعت ما (IAC) متشکل از نمایندگانی از شرکتهایی مانند Facebook ، لینکدین ، گوگل ، Microsoft ، IBM ، Ogilvy و Vodafone است که اطلاعات مربوط به برنامه درسی ما ، یادگیری مطالب و آزمایش را برای اطمینان از فارغ التحصیلان معتبر ما ارائه می دهند. و مهارت هایی برای کمک به آنها برای تأمین شغل ، پیشرفت در کار فعلی خود یا حرکت به سمت کار بعدی خود.

زبان آموزان (کارآموزان) که آموزش ما را کامل می کنند و آزمون پیرسون VUE ما را می گذرانند ، توسط موسسه بازاریابی دیجیتال به عنوان حرفه ای بازاریابی دیجیتال گواهی گواهی می شوند.

بنابراین برای ما این همه در مورد نتایج و اشتغال زایی است – و این کاملا در روح و اهداف سیستم کارآموزی متناسب است!

کار با کارفرمایان بخش بزرگی از کاری است که ما انجام می دهیم و تجربیات ما در مواجهه با ذغال سنگ به پیشرفت برنامه های صدور گواهینامه ما کمک می کند. ما با امثال IBM مشارکتهای جهانی داریم که به آموزش ، آزمایش و گواهینامه ما اعتماد دارند و ما را در بیش از ۲،۰۰۰ نفر از کارمندانشان در سطح جهان مشاهده کرده است.

“دانش من در موسسه بازاریابی دیجیتال به دست آوردم به من کمک کرد تا کمپین های بازاریابی را در مقیاس جهانی انجام دهم. بازاریابی دیجیتال بخش اصلی هر کسب و کار موفق است و یک مسیر شغلی است که من تصمیم گرفتم آن را دنبال کنم. »دیوین کلی ، متخصص بازاریابی ، توییتر

نقشه برداری از استاندارد کارآموزی “بازاریاب دیجیتال”

تیم محصولات ما یک تمرین نقشه برداری را با مقایسه نتایج یادگیری برنامه صدور گواهینامه ، کتابخانه گسترده مطالب یادگیری و معیارهای آزمون ما با ماژول های مربوطه دانش (شماره ۲ و ۳) دوره کارآموزی “بازاریاب دیجیتال” انجام داده اند. نزدیک به ۹۰٪ مناسب است.

این بدان معناست که ما می توانیم با ارائه راه حل محتوا که در معیارهای دانش کارآموزی و حداقل الزامات آنها قرار دارد ، به ارائه دهندگان آموزش ارائه دهیم که به آنها آموزش عالی ارائه دهیم و همچنین به شاگرد فرصتی بدست آوریم تا بتوانیم مجوز حرفه ای پیشرو در صنعت خود را بدست آوریم. آنها را به جای خوب می ایستد.

ما این فرصت را از دست ندیدیم که خود را به سمت مشارکت فناوری قرار دهیم تا بتوانیم از معافیت در استاندارد استفاده کنیم ، با این حال ، امیدواریم که این مورد را در بررسی بعدی بعدی در اواخر سال جاری بررسی کنیم – همانطور که می دانیم این امر به حداقل رساندن الزامات ارزیابی در برنامه کمک می کند – اما ما اعتقاد داریم که ما ارزش بیشتری به کارآموز و ارائه دهنده آموزش می دهیم تا از این مهمتر باشند.

“صدور گواهینامه حرفه ای موسسه بازاریابی دیجیتال بسیار ارزنده استادب و صلاحیت کسب شده برای زندگی. من به مؤسسه بازاریابی دیجیتال برای ایجاد یک مدرک بازاریابی دیجیتال در سطح جهانی تبریک می گویم. ” راول کومار ، مدیر عامل ، گروه جدید افق استرالیا

محتوای یادگیری ما

برنامه های ما در درجه اول برای کارگران موجود طراحی شده اند – بنابراین این متناسب با مدل کارآموزی است زیرا می دانیم کارآموز مجبور است وقت خود را به یادگیری در محل کار اختصاص دهد – و بنابراین کتابخانه محتوای آنلاین یادگیری ما به آنها (و ارائه دهنده آموزش و کارفرمای آنها) می دهد. انعطاف پذیری عظیم

ما بیش از ۳۰ ساعت فیلم HD با گواهینامه حرفه ای مرتبط داریم ، به علاوه عرشه های اسلاید برای مربیان برای هرگونه فعالیت تحت هدایت مربی ، تمرین های عملی ، مطالعات موردی ، پایان آزمونهای ماژول و غیره.

این یک راه حل آسان ، انعطاف پذیر آنلاین و مربی محور ، راه حل محتوا را فراهم می کند که کارآمد و مقرون به صرفه باشد – در عین حال دانش آموز و دانش و مهارت های مناسب را فراهم می کند تا به عنوان یک متخصص بازاریابی دیجیتال شناخته شود و در کار خود موفق باشد. همه چیز در یک بسته وجود دارد ، آماده استقرار است.

دانش آموز

اینجا را کلیک کنید تا نگاهی به برخی از نمونه های فیلم های مدرس به دوربین ما بیندازید.

فارغ التحصیلان معتبر ما چه نتیجه ای کسب کرده اند؟

بررسی فارغ التحصیلان ما در سال ۲۰۱۶ در سراسر انگلیس و ایرلند این نتایج را ارائه داد:

   

 • ۹۴٪ فارغ التحصیلان DMI شاغل هستند *
 •  

 • ۷۳٪ در نقشهای بازاریابی دیجیتال اشتغال دارد
 •  

 • ۸۸٪ از طرف DMI بخاطر نقشهای فعلی خود آماده شده است
 •  

 • ۸۰٪ ارتقا یافته است
 •  

 • ۵۳٪ حقوق خود را افزایش داده است – ۱۶٪ بیش از یک بار
 •  

 • ۹۱٪ از آموزشهایی که از DMI دریافت کردند رضایت دارند
 •  

 • ۹۵/۰٪ گواهینامه DMI خود را به CV / لینکدین
 • خود اضافه کرده است
   

 • ۹۲٪ “گواهینامه DMI من تأثیر مثبتی در حرفه من گذاشت”
 •  

 • ۸۴٪ دوستان ، خانواده یا همکاران خود را به مطالعه یک دوره DMI تشویق می کند
 •  

 • ۵۶٪ درآمد بیش از ۳۵۵،۰۰۰ £ (میانگین حقوق = £ ۴۷،۷۰۰ £)

* به استثنای کسانی که به دنبال کار نیستند.

“از طریق همکاری جدید ما با موسسه بازاریابی دیجیتال ، عملیات منطقی نه تنها برای ارائه تجربه جامع تر آموزش بازاریابی دیجیتال به مشتریان نهایی از طریق کانال آموزش ما ، بلکه برای اطمینان از مشتری نهایی ما کلاس را با مجوز از یک نیروی محترم در صنعت ترک می کند. “
بیل روزنتال ، مدیرعامل عملیات منطقی

مراحل بعدی

اگر شما یک ارائه دهنده آموزش در حال برنامه ریزی برای ارائه کارآموزی جدید “Digital Marketer” هستید ، ما از این فرصت استقبال می کنیم تا از طریق چگونگی افزودن ارزش به برنامه شما از طریق یک راه حل بهترین محتوای کلاس یادگیری و صدور گواهینامه صنعت ، که هزینه آن است ، صحبت کنیم. تاثیر گذار.

برنامه ریزی

می توانید مستقیماً از طریق لینکدین با من تماس بگیرید یا به وب AWR Cloud مراجعه کنید تا ببینید چه پیشنهادی وجود دارد.

مایکل گودن مدیر مشارکتهای استراتژیک در موسسه بازاریابی دیجیتال است. تمرکز وی بر گسترش شبکه شریک آموزشی موسسه بازاریابی دیجیتال در سطح بین المللی و با علاقه خاصی به همکاری با سازمان های آموزش چند منظوره ، چند ملیتی ، آموزش و یادگیری الکترونیکی است.

مایکل گودن

مدیر مشارکتهای استراتژیک در موسسه بازاریابی دیجیتال